MÖBLER / Bord / Lampbord 6332296

nr 633 2296

Lampbord

Ek, sent 1800-tal, höjd: 75

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 5 april 2010
kl 17:19:35