MÖBLER / Bord / Lampbord 6332296
nr 633 2296
Lampbord
Ek, sent 1800-tal, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 april 2010
kl 17:19:35
100 kr
200 kr